Bankowość mobilna- Lokata w banku – mobilne podejście

Bankowość mobilna, czyli lokata w banku na telefonie. Mam wolne 1000 PLN środków i chciałbym je ulokować na najlepszej dostępnej krótkoterminowej lokacie. Swoje poszukiwania zaczynam od Bankowość mobilna -Ranking lokat bankowych - marzec 2018 r.

porównywarki lokat http://www.najlepszelokaty.pl/ranking-lokat/ ale zaraz po tym sprawdzam ofertę Rankomatu na stroniehttps://finanse.rankomat.pl/oszczedzanie/porownywarka-lokat/, która dysponuje kalkulatorem i od razu pokazuje zysk netto.

Bankowość mobilna - Rankomat finanse

Tak czy inaczej w obu przypadkach najlepszą ofertą na dzisiaj są 4%. W tym przypadku nie ma znaczenia bankowość mobilna tylko wysokość oprocentowania. Decyduję się na Idea Bank

Mimo, że bank głównie kojarzy się z firmami wchodzę na stronę banku używając przeglądarki w moim telefonie. Mobilna strona jest przejrzysta, bez problemu odnajduję menu i wybieram zakładkę lokaty.

Lokata HAPPY 4% jest na samej grze, klikam załóż online i jestem na stronie pierwszego kroku. Tutaj ustalam kwotę lokaty, podaję liczbę miesięcy i podaję dane kontaktowe, czytam regulamin i mam do zapoznania się z 7 zgodami i oświadczeniami.

W następnym kroku informacje potrzebne do założenia lokaty, podsumowanie i dostaję na email info jak przelać pieniądze i jak zalogować się na konto. Hasło wysyłają SMS-em na telefon.

Sprawa załatwiona.

Podsumowanie:

Pieniądze zainwestowane: 1000 PLN

Czas zainwestowany: 20 minut

Przewidywany zysk: 5,33 PLN netto

Bankowość mobilna: 5/5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *